facebook

Voormalig waarnemend voorzitter Hendrike van Drie overleden

Profile picture for user Evert Berkel
Evert
Berkel
1 minuut
Hendrike1
Het bestuur en de directie van de KNMT hebben met verslagenheid kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Hendrike van Drie. Zij maakte van 2009 tot en met 2016 deel uit van het bestuur van onze vereniging, waarvan het laatste jaar als waarnemend voorzitter. Wij zijn haar dankbaar voor de wijze waarop ze onze vereniging toen door een moeilijke periode heeft geloodst. Haar naasten, verdere familie en vrienden wensen wij veel sterkte en troost in deze moeilijke periode.

Wolter Brands, Henk Donker, Richard Kohsiek, Joke Kwakman en Erik Markus
bestuursleden
verenigingszaken

Advertentie

Adhese Universal VivaPen; drievoudige efficiency

Adhese Universal VivaPen; drievoudige efficiency

Ivoclar Vivadent presenteert een nieuwe generatie van de Adhese Universal in stiftvorm met een modern en gebruikersvriendelijk design. Dankzij de nieuwe, efficiënte versie van de VivaPen zijn maximaal driemaal meer applicaties per ml-inhoud mogelijk in vergelijking met conventionele flesapplicaties.

Ontdek de nieuwe Adhese Universal VivaPen